vestel servisi

 

VESTEL SERVİSİ

images3

Vestel Servisi Olarak Vestel Markalı Tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz sizlere en     cazip koşullarda en etkin, hizmet gücünü kesintisiz bir şekilde sunuyoruz .

Yılların verdiği sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle müşteri odaklı çalışan firmamız bu doğrultuda hızla yükselmiş ve edinidiği piyasa tecrübesi ve nitelik arttırım anlamında kullanmış, sektörde’ki en etkin firmalar arasına girmiştir .

Kurumsal anlamda teknolojinin tüm imkanlarını siz değerli müşterilerimiz için yoğun bir biçimde harcayan firmamız sektöre kazandırdırdığı katma değerlerle tüm müşterilerinin takdiri ve beğenisini kazanmıştır.

Her geçen gün bir önceki güne nazaran daha fazla gelişen firmamız, nicelik ve nitelik olarak sürekli kendini geliştirmiş nu konuda her türlü yatırımı yapmıştır.

Son teknolojiyle donanımlı atöylemizde her türlü test ve arıza giderim cihazı bulunmakla birlikte; Tecrübeli alanında uzman tekniker ve atölye elemanlarımızla klima ve beyaz eşyalarınızı güvence altına alıyoruz.

Sizler İçin Çağrı Merkezimiz 7/24 Sizlerle bilgilendirilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


− 2 = yedi

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>